We zullen hier nog es wa nieuws zetten he.
Van de velgen nog geen nieuws en wel nieuws. Ik heb contact gehad met die jongen van in Schweinfurt en nog enkele CR-velg-eigenaars. En het zou dus geen uitzondering zijn dat je 4-6maanden moet wachten op een setje velgen.
Goed dat ik ze dan al vorig jaar besteld heb, dan gaan ze er misschien zijn tegen seizoen 2007. (Als we nog meetings gaan doen tenminste)
Zaterdag gaan we nog es rondtoeren in de kempen, eerst naar CTP om nog iets op te halen voor de ICE en dan bij Miles langs gaan voor ene bumper. Kwestie van de originele bumpers toch te hebben met misschien het oog op de toekomst.
T is bijna kerstvakantie dus hebben we ook wa tijd. In deze periode van bezinning ga ik toch proberen om eindelijk de koffer eens bekleed te krijgen. Het probleem is echter dat ik blijf twijfelen tussen gewoon stof of skai.
En nog een persoonlijk nieuwtje. Sommigen weten het misschien al, maar vanaf 8-januari ga ik verhuizen van werk. We gaan dan van bedrader/monteur bij
Penders & Vanherle naar Mechanical Engineer bij
ECHO Engineering.