Gekocht met de bedoeling tijdelijk vervoer tot er weer een 505 gerestaureerd word in enkele jaren.Maar ik kan niet in de toekomst kijken en wie weet wat het binnen 3 jaar zal zijn.
Wagen komt van eerste eigenaar (leasing) en heeft 177dkm.Er is onderhoudshistoriek bij en voor zijn km stand in goede staat enkel vooraan wat steenslag en hier en daar een putje of krasje.
Het is een executive en denk Titane uitvoering.
Vandaag de schrammen en strepen in de lak weg gepolierd en dan de ganse wagen met polisch behandeld zodat de lak zuiver is.
Verder onder de kap en onderin gekeken en niets abnormaal gezien.
In de komende weken ga ik onderhoud doen motorolie en ook boite en als het klopt dat bij deze motoren de distributieriem bij 210.000 moet dan ga ik die ook leggen.Verder lijkt alles in orde.
Het enige en dat is raar dat hij voor het starten olie en banden check doet en na enkele km zegt hij bandendruk niet gecontroleerd.Iemand een idee?


mvg Wim.