Beste tuning liefhebbers
Iedereen, of toch bijna iedereen zal zich Belinda Janssen nog wel herinneren, de vrolijke meid met haar getunde bruine 206 sw.
In 2009 sloeg echter het noodlot toe en Belinda had een zwaar ongeval met blijvende gevolgen, invaliditeit.
Het leven gaat echter door en Belinda is momenteel gelukkig met haar vriend Kris, en op vrijdag 12 juli, 2 dagen voor haar 41é verjaardag geven ze elkaar het jawoord.
Belinda heeft nog steeds zeer veel interesse in getunde wagens, net daarom kwam Kris op het idee om Belinda op hun trouwdag te verrassen door proberen te zorgen voor aanwezigheid van een deel getunde wagens, Peugeot maar ook andere zeker welkom. Dit als ze aan hun feestzaal arriveren omstreeks 17u15-17u30 in Bilzen.
Dit is dus een oproep naar mensen met een getunde wagen, al dan niet Peugeot, om aan deze wens te voldoen.
In de mailinglist zien jullie namen van mensen die deze mail ontvangen, graag dat jullie hem nog verder verzenden.
Planning is om omstreeks 17u00 aanwezig te zijn aan de zaal Aurora in Eigenbilzen. En hier een uurtje aanwezig te zijn, een drank wordt jullie aangeboden.
Hartenberg 8, 3740 Bilzen.
Deze regeling kwam tot stand via de vriendin van Belinda, Joke Nolmans,
Tuning meeting 12 juli Eigenbilzen
Moderator: P-unit
-
- Pug Driver
- Berichten: 4746
- Lid geworden op: di 17 jan 2006, 23:12
- Locatie: Planet Earth
- Contacteer:
Re: Tuning meeting 12 juli Eigenbilzen
Er komen blijkbaar weinig positieve reacties binnen, met aan te nemen redenen, ( werken, vakantie en geen getunde wagen meer).
Daarom even terug in de aandacht.
Daarom even terug in de aandacht.
-
- Pug Driver
- Berichten: 4746
- Lid geworden op: di 17 jan 2006, 23:12
- Locatie: Planet Earth
- Contacteer:
Re: Tuning meeting 12 juli Eigenbilzen
Enkele zouden wel aanwezig zijn.